سیاست حریم خصوصی

1- فیس کالا به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده کاربران از سایت را، توسعه دهد. کاربران با استفاده از سایت فیس کالا، رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهند.

 

2- همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فیس کالا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فیس کالا جزئی از اموال و دارایی‌های مادی و فکری و معنوی فیس کالا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فیس کالا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فیس کالا محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فیس کالا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فیس کالا بوده و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری یا غیرتجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت فیس کالا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری یا غیرتجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فیس کالا محفوظ است.

 

3- در صورت استفاده از هر یک از خدمات فیس کالا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. فیس کالا محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع و اذن والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

 

4- تنها مرجع رسمی مورد تایید فیس کالا برای ارتباط با مشتریان، پایگاه رسمی www.facekala.com است. مجدداً تأکید می‌شود که فیس کالا با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طریق آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با کاربران تماس و ارتباط برقرار نمی‌نماید.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه