سوالات متداول

خیر برای ثبت سفارش لازم است بر روی سایت، یک حساب کاربری داشته باشید. ایجاد حساب کاربری بر روی سایت مو تن رو بسیار ساده می ‌باشد.

روی علامت آدمک که سمت چپ بالای صفحه نمایش داده میشود کلیک کنید و سپس روی گرینه ی ورود/ثبت نام کلیک کنید. با وارد کردن شماره ی همراه در دسترستان، پیامک حاوی رمز یکبار مصرف برای شما ارسال میگردد، با وارد کردن رمز یکبار مصرف وارد حساب کاربریتان میشوید.

در حال حاضر این امکان فقط برای ساکنان پیرانشهر مقدور میباشد.

در مراحل تکمیل سفارش در مرحله پرداخت، گزینه های استفاده از اعتبار و کد تخفیف برای شما مشخص شده است.

برای خرید از فیس کالا رو پس از ایجاد حساب کاربری یا ورود به حساب کاربری خود، کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید، سپس برای تکمیل سفارش، اطلاعات گیرنده سفارش و آدرس خود را وارد‌ نمایید، پس از انتخاب روش و زمان ارسال، نحوه پرداخت خود را انتخاب نمایید و سفارش خود را تکمیل کنید.

بله، اگر مبلغ سفارش شما بیشتر از 400 هزار تومان باشد یا جشنواره ای برای آن برگزار گردد، هزینه ارسال شما رایگان خواهد ‌بود.

ارسال سفارش سایر شهر‌ها از طریق پست صورت می‌گیرد که در هنگام سفارش زمان تحویل کالا به پست مشخص می‌شود، سفارش شما طی 2 تا 5 روز کاری پس از تحویل سفارش به پست، به دست شما می‌رسد.

بله، شما تا 7 روز پس از تحویل کالا امکان بازگرداندن کالا را دارید. توجه داشته باشید کالا های آرایشی و بهداشتی در صورت باز و خارج شدن از حالت اولیه، امکان برگشت ندارند.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه